top of page

Meist

Rõõmukooli lugu algas umbes 7 aastat tagasi, kui tekkis isiklik soov muuta õppimine mitte ainult tulemustele keskenduvaks, vaid ka lapse jaoks rõõmuks ning säilitades tugevad suhted kooli ja kodu vahel, et tekiks vastastikune mõistmine ja usaldus. Rõõmukoolis usume, et vanemaid saab aidata selles, et nende lapsed kasvaksid õnnelikumaks ja targemaks. Teadlikud vanemad oskavad jälgida oma lapse õppimisprotsessi ning oskavad neid õigeaegselt ja õigesti toetada, et õppimine oleks lapse jaoks rõõmupakkuv teekond.

Aitäh, et usaldate meie kooli ning oleme õnnelikud, et saame koos teie lastega nende õppimisteekonnal edasi liikuda!

_DSC7894.JPG
_DSC7941_edited_edited_edited_edited.jpg

Meie sihid

Rõõmukooli missioon on levitada Montessori pedagoogikat ning pakkuda vanematele parimat oskusteavet ja toetavaid tegevusi. Meie eesmärk on luua lastele spetsiaalselt ettevalmistatud Montessori keskkond, mis arendab keskendumisvõimet, tegevuste kordamist, töö eelistamist mängule, korraarmastust, vaikusearmastust, enesedistsipliini, väärikust, algatusvõimet ja iseseisvust.

Meie visiooniks on saada tunnustatud kompetentsikeskuseks Montessori pedagoogika valdkonnas, mis inspireerib ja koolitab õpetajaid ning vanemaid üle Eesti. Meie eesmärk on anda inimestele praktilisi oskusi ja teadmisi, et nad saaksid luua tõeliselt õppimisvõimalusi täis keskkonna, kus iga laps saab arendada oma potentsiaali ja saavutada oma eesmärgid.

Soovime kaasa aidata Montessori pedagoogika populaarsuse kasvule, et võimalikult paljud lapsed saaksid kogeda rõõmu õppimisest ja arengust.

Meie põhimõtted

Rõõmukooli suurimaks tugevuseks on lastevanemate ühine mõttelaad ja ühtsustunne, mis on tugeva kogukonna aluseks.

Meie vanemad on õnnelikud, rahulolevad ja kooshoidvad, jagades ühiseid pereväärtusi:

  • Ausus

  • Austus

  • Usaldus

  • Järjepidevus ja kord

  • Lahkus

  • Viisakus ja kombealus

 

Meie moto on: Võtame aega, et lapsi vaadelda ja kaasata!

väärtused.jpg

MEIE SÕBRAD ja TOETAJAD

bottom of page