top of page

Meist

Rõõmukooli lugu sai alguse umbes 5 aastat tagasi, kui tekkis isiklik soov muuta õppimine tuupimisvabaks, hoida lapses õppimisrõõmu ning luua head suhted kooli ja kodu vahel, et tekiks vastastikune mõistmine ja usaldus. Usume, et Rõõmukool saab aidata lahendada seda probleemi läbi lastevanemate. Teadlikud vanemad oskavad jälgida neid märke, millal avanevad õppimise aknad lugemises või matemaatikas ning saavad oma lapse arengut toetada õigel vanusehetkel ja parimal viisil.

Aitäh usalduse eest ning rõõmsate kohtumisteni!

_DSC7894.JPG
_DSC7941_edited_edited_edited_edited.jpg

Meie sihid

MISSIOON – Rõõmukooli missiooniks on levitada Montessori pedagoogikat, võimaldada vanematele parimat oskusteavet ja toetavaid tegevusi. Pakkuda lastele spetsiaalselt ettevalmistatud keskkonda, mis arendab keskendumisvõimet, tegevuste kordamist, töö eelistamist mängule, korraarmastust, vaikusearmastuts, enesedistsipliini, väärikust, algatusvõimet ja iseseisvust.

VISIOON – Rõõmukool on laste ja vanemate kogukonnakool, mis tegutseb 2022. aastaks Eesti erinevates piirkondades. Rõõmukool on huvigruppide poolt tunnustatud õppekeskus, mille eesmärgiks on hoida õpirõõmu, arendada laste sotsiaalseid oskusi ja tõsta akadeemilisi teadmisi tuupimiseta.

Meie põhimõtted

Rõõmukooli peamine tugevus on lastevanemate ühine mõttelaad ja ühtsustunne,

mis on ka tugeva kogukonna alus.


Vanemad on õnnelikud, rahulolevad ja kooshoidvad, kes jagavad ühiseid pereväärtusi:

AUSUS

AUSTUS

USALDUS

JÄRJEPIDEVUS JA KORD

LAHKUS

VIISAKUS JA KOMBEKUS

RÕÕMUKOOLI MOTO: Võtame AEGA, et VAADELDA ja KAASATA!!!

väärtused.jpg

MEIE SÕBRAD ja TOETAJAD

bottom of page